FillimiFavorizoniRekomandoni
Radio Shqip Toolbar Muzike Shqip

RADIO SHQIP - RISI

Radio Stacione te Reja

Kemi pasur disa kerkesa nga shume individ shqiptar qe t'i vendosim edhe disa radio stacione te tjera ne Radio-Shqip Toolbar. Nen vijim i shifeni radiot te shtuara:

+ Radio Aptrusha + Radio Auidonur + Radio Biznesi + Radio Bledi + Radio BujanociNet
+ Radio Deshira + Radio Dibra + Radio Drenica + Radio Dridhu + Radio Haracina + Radio Helix
+ Radio Maleisa + Radio Mergimi + Radio Parajsa + Radio Plisat + Radio Iliria + Radio Rainca
+ Radio Rinia FM + Radio ValaRinore + Radio Viciana + Radio Vushtrria + Radio Vizioni + Radio TV Zeri i Kosoves + Radio Ardhmeria + Radio Alba + Radio Deqani + Radio Doninet + Radio Goni Online + Radio Gjakova + Radio Kaqaniku + Radio Knaqu + Radio Klina + Radio Kosovarja + Radio Lindi + Radio Mitrovica + Radio Mpuq + Radio Pavarsia + Radio Prizreni + Radio Rahoveci + Radio Rinia Prilep + Radio Rrapi + Radio Shqiponja + Radio Vendlindja + Radio Viktoria + Radio Zeri i Arberit

Poashtu kemi bashkangjitur opcionin "Seriale Vendore" nen [ Media ] dhe opcionin "Lojra". Shprehsojme qe do t'i pelqeni... pas kohes, do ju tregojme kur bejm shtesa te reja.

Me lejoni poashtu te ju them; nese vreni qe ndonje radio stacion nuk funksionon ateher na kontaktoni dhe ne do te mundohemi t'a rregullojme sa me shpejt. Poashtu nese jeni te mendimit qe na mungon ndone radio stacion qe eksiston ne internet, mos hezitoni te na tregoni.

Mos harroni, te instaloni Radio Shqip Toolbar, ngase ai permban me shume radio stacione me te cilen mundeni te ndegjoni muzike online dhe optionce te ndryshme...

Ndegjim te kendshem :)

Emërtimet:


Anonymous Bekimi:
Pershendetje

Dua te ju pershendes ju si managjim te kesaj webfaqes :) eshte diqka shume i mire, posaqerisht radio kanalet te mundesuar nga ju.
 

12 shkurt, 2009

Anonymous Gzimja:
Flm shume per keto muzika mpuq
 

13 shkurt, 2009

Anonymous Muharremi:
Jetoj ne Australi dhe deshta te ju pershendes dhe te ju falemnderoj per kete web faqe posaqerisht per Radion tuaj ... ju flm shume
 

02 mars, 2009

Anonymous Rina:
FLM SHUME PER KETO MUZIKA TE BUKURA
 

14 mars, 2009

Anonymous Anonim:
shtoni edhe ni radio stacion,radio fortuna
 

21 mars, 2009

Anonymous qanka:
pershendetje nga QANKA ok kisha pas deshir me dit prej teje pse ne komjuterin tim nuk jan te gjitha radiot nga 64 qe jan jan vetem 59 ndersa radiot islame ne komjuterin tim tollbari qe ekom instalu nuk jan radiot islame a ndoshta vetem komjuteri im nuk i qet apo te gjith te tjert pres nje pergjigje nga ti dj por edhe niher nese ka munci radio24 te kamenices me qit ne tollbar nese bon ja web faqja www.radio24-ks.com ose edhe radio spektri nga bujanoci nese mundeni me qit web faqen nuk edi por mundeni me gjet ndoshta keto dy radio ja vlen me qen ne tollbar ju flm per mirkuptim me rrespekt qanka dobrosin.
 

24 mars, 2009

Anonymous Radio Shqip:
Pershendes Qanka

Ne toolbar, nuk i kam shtu radiot islame, megjithese do i shtoj edhe ato ... ska problem :)

Sa i perket Radio 24 se Kamenices dhe Radio Spektri nga Bujanovci, do i vendosi edhe keto!

Do ju kontaktoj permes web faqes, dhe ishte nje knaqsi per bashkpunim apo shkebim linqave?!

Ju pershendes

Radio Shqip

Email: Radio-Shqip@hotmail.com
 

24 mars, 2009

Anonymous Blinda:
Shume ju falemnderoj per keto radio shqiptare, te ofruara nga ju. Me pelqejn te gjithat dhe i ndegjoj te gjithat me knaqsi.

Ju lumt dora
 

27 mars, 2009

Anonymous Mimoza:
FLM SHUME PER KETO MUZIKA TE BUKURA, JU PERGEZOJ RADIO SHQIP NGA ZEMRA DHE JU PERSHENDES SHUME.
 

14 prill, 2009

Anonymous Anonim:
tung ju pergezoj per ket faqe si e keni hapur vetem perpara jeni te mrekullushem
 

18 maj, 2009

Anonymous Anonim:
ju faleminderit nga zemra jeni shum tmrekullushem knaqsin me te madhe egjej tek ju flm ju deshiroj qdo te mir suksese
 

24 qershor, 2009

Anonymous Resa:
wow shume program i mire
 

22 gusht, 2009

Anonymous Dilaver:
Mirdita stafi i nderuar i radios shqip paraqitena nga teteova per nje link te radio sharrit nese mundeni me e vendu kot http://shqiptv.org/streamlist/sharri.asx kjo asht e radio sharrit se e kishit gabim ju falemenderit
 

03 tetor, 2009

Anonymous Anonim:
selimi nga kosova pershendet afrimin me shoqri me kengen e zagrepit nga nikol nikprelaj.ju faliminderes
 

05 tetor, 2009

Anonymous burimi andi dhe dani:
tung tung burimi e andi dhe dani nga kosova e pershendesin afrimin a e ki per nime a po bon hajgare.ahahahah..me kengen e zagrepit,nga nikol nikprelaj
 

05 tetor, 2009

Anonymous Anonim:
pershendetje juve stafin ... deshta tju pergezoj per ket web mpelqen shumm e vizitoj cdo dit ... por kisha dhe nje pytje per ju esht nje keng e cila kalon per cdo dit ne radio projekt ... por spo mundem me gjet emerin e kengetarit si zanin e adnan dacit e ka po ncuk pa sukses kenga fillon kshtu ty ti fala krejt qa kisha .. tyy ta fala gjith rinin ... e ne refren thot sa her mke lan .. sa her tkam prit sme ke ardh etjjj se spom kujtohet krejt nese kish pas mundsi dikush tme ndihmoj mpelqen sh kjo keng po sun pe gjaj kerkun ju flm shummmm alketa_19@msn.com
 

06 shkurt, 2010

Anonymous Buki:
Shkoni tek;

www.RadiotShqiptare.blogspot.com
 

26 shkurt, 2010

Anonymous Anonim:
pershendetje jeni ma tmirt edhe muzika shum e fort a kaloni bukurrr ciaoo ciaooo PA_EMER
 

04 prill, 2010

Blogger i3nt_fs:
ju pergezoj por ju kisha lut edhe radio alban dhe radio jehona
 

12 dhjetor, 2010

Anonymous Anonim:
Per: i3nt_fs:

Radio Jehona eshte ne rregull.
Radio Alba eshte poashtu ne rregull.

Radio Albana nuk eksiston me :(
 

18 shkurt, 2011

Anonymous Anonim:
JENI SHUM TE MIR
 

12 gusht, 2011
VOTONI: Albanian TopSitesRadiot Shqiptare

SEARCH
Copyright © 2006 - 2009 Radio-Shqip.blogspot.com
Radio Shqip - Muzike Online - Rrjeti Radio Shqiptar ne Internet

Designed by AlbaFusion.com