FillimiFavorizoniRekomandoni
Radio Shqip Toolbar Muzike Shqip

Radio Shqip Toolbar

Cfar eshte Radio Shqip Toolbar

Toolbar d.m.th. trar veglash dhe funkcioni i tije eshte te shfaq gjera te ndryshme. Ne rastin tone, Radio Shqip Toolbar ofron opcione te llojllojshme sic pershembull:

- Radio Kanale Shqiptare
- Media (Lajme, Telivizione, Muzike Mp3 etj.)
- Chat
- Takime (online dates)
- Nyje
- Programe
- Etj.
Klikoni ketu [Radio Shqip Toolbar Info]


A eshte Radio Shqip Toolbar i Sigurt

Po gjithesi! Radio Shqip Toolbar eshte 100% i sigurt dhe nuk ka asenje fshehtesi ndaj asekujt poashtu nuk permban asenjelloj spyware/adware etj., kjo eshte e garantuar plotesisht nga ne.

Si t'a installoj Radio Shqip Toolbar

Thjesht, klikoni ketu [ Download Radio shqip Toolbar ] dhe istaloni Toolbar-in. Pasiqe instalimi mbaron, ateher hapeni Internet Explorer-in dhe do t'a shiheni Radio Shqip Toolbar te intregruar.

Radio Shqip Toolbar eshte poashtu i perputhshem me Firefox 2

DOWNLOAD : RADIO SHQIP TOOLBAR

Emërtimet:


Anonymous Buki:
Hejjjjjjjjj njerziiiiiiiiii

Qyky Radio Shqip Toolbar ist hammer, hat all die albanische Radios... danke njeri.

Ju pershendes
 

26 qershor, 2008

Anonymous Lona:
Hmmm nice stuff!

Sa e instalova toolbarin dhe shume i mire koka valla, paska plot radio kanale dhe sene tjera. flm radio shqip - ju pershendes xxxx
 

26 qershor, 2008

Anonymous Beni:
WOW HOT STUFF!

Shume sen i smut qiky Toolbar, paska radio plot me killa haahaha ju kisha rekomandu me download. u knaqa e hajt... tung
 

26 qershor, 2008

Anonymous Shpresa:
flm per ket program, shume i mire!
 

27 qershor, 2008

Anonymous Anonim:
Veq deshta me ju lan ni koment e me ju than qe shume ide e mire kjo vebfaqe, edhe ky programi toolbar koka interesant...

kaloni mire
 

29 qershor, 2008

Anonymous ylber:
hej shum i mir qyky tolbar aqekjo radio shum shum e mir a
 

03 korrik, 2008

Anonymous Anonim:
ju lutem futni edhe Top-albania,AMC.RADIO ULQININ DHE RADIO TE TJERA NGA SHQIPNIA.FLM PER TOOBARIN. TUNG
 

22 tetor, 2008

Anonymous Anonim:
o sido qe te jet vetem le te jen shqiptare ajo esht me me rendesi se dizajn tash bejm qfare do po me gjityh ate esht shum mir urim urime nga kosova erooli loli
 

23 nëntor, 2008

Anonymous Zana:
me pelqen radio shqip shume i ndegjoj
 

06 qershor, 2009

Anonymous Anonim:
jeni shum tfort aaa
 

09 korrik, 2009

Anonymous Anonim:
bravo ju qoftë, veç përpara
 

16 korrik, 2009

Anonymous Anonim:
me pelqen ky program veq ju lutem mos perdorni fjal te pagdhendure tung tung ju pershendes
 

31 gusht, 2009

Anonymous Anonim:
Selamun Alejkum we Rahmetulla we Berekatehu

Ne Kur'anin famelarte eshte nje ajet ku thuhet se "Pas çdo mundimi vjen edhe lehtësimi" , e keshtu padyshim edhe pas nje muaji te begatshëm për të gjithë muslimanët, neser vjen edhe kororërizmi i atij Muaji, vjen festa e madhe e Fitër Barjamit!

Të nderuar vëllezër e motra muslimane, të rrespektuar besimtarë e agjërues, urime kjo festë e madhe jona, fati, shëndeti dhe lumturia mbretëroftë mbi ju dhe familjet tuaja!
Le të na shërbej kjo ditë për dashuri të ndërsjelltë, për lumturi e harmoni ne familjet tona, le ti zgjasim dorën njëri tjetrit,qoftë edhe armikut tonë.
E lusim Zotin që të na e pranoj axhërimin,dhe të na shpërblej me xhennet inshalla!
Edhe njëherë, urime e All-llahu ju shpërbleft më të mira te gjithve!

Selamun Alejkum we Rahmetulla we Berekatehu
me respekt
Kamer Ibishi
 

20 shtator, 2009

Anonymous Anonim:
tung ju pershendet niti nga mitrovica jeni ice fine
tung
 

19 janar, 2010

mrm desh me i nxerr keto radiot ne websiten tem . Si mundem me i nxjerr ? Nqs keni mundesi me ndihmoni .FLM shkodrani
 

23 janar, 2010

mrm desh me i nxerr keto radiot ne websiten tem . Si mundem me i nxjerr ? Nqs keni mundesi me ndihmoni .FLM shkodrani
 

23 janar, 2010

Anonymous RadioShqip:
Shkodran

me kontakto ne radio-shqip@hotmail.com
 

13 shkurt, 2010

Anonymous Anonim:
tung, si funktionon ky radio kush me tregon ? se tek un nuk funktionon
 

16 mars, 2010

Anonymous Anonim:
Sa keq ndihem kur shofe se sa milet i mbrapshte dhe primitiv jemi si milet...O Zot na shpeto nga keta njerz sikur keta te..sheet Radio Budallenjesh e sa e sa bashkmendimtare primitive paska ne kete toke te gjore Kosovare..
Agimi nga Gjakova
 

19 maj, 2010

Anonymous Anonim:
Anonym i fundit!

Ti ishe nje kafsht e jo njeri ngase keni ber 100 postime banale vetem qe keni inat. Ky eshte RADIO SHQIP, dhe permban mbi 80 radio shqiptare te ndryshme. Shumica prej tyre jan ne rregull po nese ka defekte ato mundohem ti eliminoj.

Tani e tutje cdo koment do te moniterohet. Ju pershendes !
 

21 korrik, 2010

Anonymous Anonim:
Me vjen keq po keto radio nuk po mundemi me i ndegjua as nje radio nuk hapet i keni frekuencat e dobeta a po qka edht puna? Nganjeher,ndegjohen nga nje a dy stacione nganjeher asne ju lutemi na tregoni qka esht puna e ketyre radiove! me respekt Q.T.
 

07 shtator, 2010

Anonymous RadioShqip:
I nderuari Q.T

Shumica e radio stacioneve jan ne rregull, ndoshta ndodh qe lidhja eshte e dobet dhe nuk arrit deri tek funksionimi i sakt. Sidocoft, mundohemi t'i rregulloj pengesat edhepse eshte veshtir t'i kontrollosh mbi 80 programe per cdo dite dhe te kesh jeten familjare etj.

Megjithate, me vje keq dhe shprehsoj qe do i rregulloj pengesat.

Ju flm

Radio Shqip
 

14 shtator, 2010

Anonymous Anonim:
pershendetje!

veq desha te them se u knaqa jam ne pun por nuk po ndihem si ne pun pasi non stop poi ndrroj radiostacionet.. u knaqa me shqip..
si me qen en ks..

flm per kete site!
 

30 nëntor, 2010
VOTONI: Albanian TopSitesRadiot Shqiptare

SEARCH
Copyright © 2006 - 2009 Radio-Shqip.blogspot.com
Radio Shqip - Muzike Online - Rrjeti Radio Shqiptar ne Internet

Designed by AlbaFusion.com