FillimiFavorizoniRekomandoni
Radio Shqip Toolbar Muzike Shqip

Radio Shqip - Dizajn i Ri

Radio Shqip - New Design

Cfar mendoni per dizajnin e ri!? A mendoni qe tani duket me mire?! Besoj qe edhe ju e mendoni ate sic une, sepse tani jam i lumtur qe me ne fund mbarova dizajnimin dhe e bera publike. Shprehsoje qe do t'a pelqeni.

Megjithate, do te shtoj gjera tjera sipas kohes dhe mundesise. Per gjdo update (dmth. ripertrirje) do te ju lajmroje, keshtuqe na vizitoni serisht dhe mos harroni te rekomandoni & sygjeroni Radio Shqip edhe tek shoqeria e juaj.

Nuk shfaqen disa fotografi

Nese disa nga fotografit nuk shfaqen sic duhen, ateher mos u shqetsohuni ngase mbrenda kohes se shkurt do te rregullohen ato serisht. Ju flm per mirekuptim.

Emërtimet:


Anonymous Drini:
Urime Dizajni i ri, shume i mire. Diqka super... ju pershendes dhe flm per Radio Shqip Toolbar.

Ish sen shume i smut.
 

26 qershor, 2008

Anonymous Gerta:
Urime webfaqja e re... me pelqen
 

26 qershor, 2008

Anonymous Gresa:
Gruesse Euch!

Die Seite sieht gut aus ... hammer.
Macht nur weiter so.

Tschuess
 

29 qershor, 2008

Anonymous Xena:
Ju pershendes te gjitheve mpuq
 

13 gusht, 2008

Anonymous Shqip:
Ku jeni be shqiptar ... ?!
A ka naj femer ktu :D
 

22 gusht, 2008

Anonymous Vesa:
Jo ska po veq muzik haha
 

27 tetor, 2008

Anonymous Anonim:
Urime Urime Urime... shume shume e mire webfaqja....
Ju pershendet Mirela nga greqia;)
 

06 nëntor, 2008

Anonymous Radio Shqip:
Ju flm per komplimente.

Nese keni ndonje ide/sygjerim apo pyetje ateher pa problem shtroni pytjen ose me dergoni email tek radio-shqip@hotmail.com

Ju flm
 

18 dhjetor, 2008

Anonymous Anonim:
Shummm webfaqe e mir..pom pelqen mir osht po ka mundsi edhe disa permisime edhe bohet fantazii po ne pergjithsi qart ..ajt met mira e u knaqshi tu ndegju muzikkkkk
 

20 janar, 2009

Anonymous Anonim:
Veten desha t'ju falenderoj per kete web site. Une jam studente ne USA , dhe Kosova me mungon shume. C'do nate c'mallem duke degjuar muziken tone shqipe. Te falemderit shume qe me ben te ndihem me afer vendit tim qe sa me mungon nuk mund ta shkruaj. Te falmnderit shume.
 

17 shkurt, 2009

Anonymous Vesa:
shume radio e mire dhe e qellushme, ju flm shume nga ju
 

19 maj, 2009

Anonymous SH. HAXHIU:
Jam Kaçanikas ,dhe ja deri sa ju mundoheni qe sa me mire ti argetoni degjusit e juaj ,Mua me pelqeu forma ere dhe pa pertes dhashe nji vote ne perkrahje te keti ndydhimi. s,me mbetet tjeter vetem se te Ju pershendes JUVE vendasve te mi
 

08 mars, 2010
VOTONI: Albanian TopSitesRadiot Shqiptare

SEARCH
Copyright © 2006 - 2009 Radio-Shqip.blogspot.com
Radio Shqip - Muzike Online - Rrjeti Radio Shqiptar ne Internet

Designed by AlbaFusion.com