FillimiFavorizoniRekomandoni
Radio Shqip Toolbar Muzike Shqip

Perreth Radio Shqip

Kush eshte Radio Shqip

Radio Shqip momentalisht permbahet nga 1 person, i cili jam une dhe eshte e hapur ne vitin 2006. Ideja e kesaj web faqes linidi kur mendoja se do ishte e arsyshme te kete nje web faqe vetem per Radio Shqiptare, ku te gjithat radio kanalet munden te ndegjohen.

Cfar eshte qellimi i Radio Shqip

Qellimi eshte i kjart! Ne Radio Shqip web faqe ju ofrohet mundesija qe te ndegjoni Radio Muzikore Shqiptare ne internet dhe poashtu qe te instaloni Radio Shqip Toolbar, i cili intergrohet ne Internet Explorer dhe mundeni t'i ndegjoni te gjithat radio kanalet shqiptare.

Cfar opcione tjera ofron Radio Shqip perveq Muzikes

Radio Shqip, pikerisht eshte hapur per Radip kanale Shqiptare ne Internet. Mirepo gjate kohes ofrohet mundesia te shtohen opcione te ndryshme, te cilat munden te shihen ne web faqe - si pershembull: Radio Shqip Toolbar.

Pse nuk punojne disa Radio Kanale

Mund te jen disa faktor te ndryshme, si shembull: Server-i te ati radio kanalit nuk eshte ne funksion, radio kanali nuk punon 24 ore, adresa e radio kanalit eshte ndryshuar. Njera nga keto te cekura munden te shkaktojn te mos punojn te gjitha Radio Kanalet, mirepo nese mendoni qe dicka nuk eshte ne rregull - ateher me kontaktoni.

Emërtimet:


Anonymous Vlora:
Jeni te shkelqyshem!
 

27 qershor, 2008

Anonymous Dona:
me pelqen radio shqip shume, sepse ofroni muzike 24 ore. ju uroj suksese me tutje .... ju pershendes
 

27 qershor, 2008

Anonymous Anonim:
si ide eshte shume e mire te degjoheshin te gjitha radiot shqiptare on line ne nje site... por kur degjohet vetem nje radio dhe nuk mund te degjohen radiot e tjere eshte genjeshter e madhe dhe mosprofenalizm
 

28 qershor, 2008

Anonymous Admin - Radio Shqip:
Anonymous:

Flm per komentin e juaj ;)
Megjithese si duket nuk ke lexuar postimin " Probleme me Radio Kanale "

Ja ketu do ta postoj prap:


Pse nuk bejne disa Radio Kanale

Nese nuk ju hapen disa nga Radio Kanalet te shfaqura, ateher kerkoj falje, mirepo problemi nuk gjindet tek ne por tek pronari i ati radio kanalit. Keshtuqe, ne kete rast ju lutemi me kontaktoni ne email Radio-Shqip [at] hotmail.com ose postoni nje mesazh duke percaktuar problemin.

Edhe njeher ju kerkoj falje dhe shprehsoje qe do t'keni mirekuptim.
 

28 qershor, 2008

Anonymous Kledi:
BRAVOOOOOOOO RADIO SHQIPTARE :)
 

29 qershor, 2008

Anonymous lena:
tung jom lena nga theranda shum mir qe keni bo ket sen mi degju muzik aabravo klm ni mpuqq.....
 

26 shtator, 2008

Anonymous Rena:
mpuuuqqq flm per kete program
 

06 tetor, 2008

Anonymous Zemra:
woww shume muzika te bukura
 

27 tetor, 2008

Anonymous Anonim:
ju lutem a mund te me tregoni si mund ta ndegjoj radio plus nga prishtina eshte radio e preferuar e imja ?
 

31 tetor, 2008

Anonymous Radio Shqip Admin:
Nese e keni fjalen per RadioPlus +2 Radio ateher eshte aktive... ndegjim te kendshem :)
 

18 dhjetor, 2008

Anonymous Gerta:
FLM SHUME PER KETE PROGRAM, JU LUMSHIN DUARTTTT
 

08 maj, 2009

Anonymous Anonim:
ju pergezoj per programin eshte i mrekullueshem ....ju pershendes...
 

18 gusht, 2009

Anonymous Berti:
Ju pershendes Radio Shqiptare shume program i mire me plot muzike dhe sene tjera... ju flm
 

30 gusht, 2009

Anonymous Anonim:
pershendetje.
jam nje shqipetar nga kosova dhe punoi si shofer kamioni ne france.
deshiroi qe te jem sa ma afer gjuhes dhe kultures son te dashur shqipetare.u furnizova me 3G+ QE TE KAM NET GJAT RRUGETIMEVE TE PERDITESHME.kam problem me degjimin dhe shiqimin e tv shqip.nji ndihme e juaja do te jete shume e mireseardhur.ps.radiot tuaja degjohen per mrekulli.pershendetja Xhafa France
 

12 shkurt, 2010

Anonymous alpi:
alpinisti veq vazhdoni se me mire se muzika shqip nuk ka ne krejt rruzullin tokesor
 

16 mars, 2010

Anonymous nuha:
selam alejkym nuha nga fush kosova ja uron te gjith besimtarve musliman ishalla all-llahu jav leton sa ma shum ramazani

a bon ni ilahi nga adem ramadani nese kish pas munsi nana me ni sy qi e ka qit lahi faliminderit shum all-llahu ju ndihmoftt
 

13 gusht, 2010

Anonymous Anonim:
TUNG NGA MILJA JU UROJ SHUM PER EMISJONIN SE SHUM MUZIK TMIRAA JU LUMT VEQ VAZHDONI QAOO NGA MILJA
 

22 shtator, 2011
VOTONI: Albanian TopSitesRadiot Shqiptare

SEARCH
Copyright © 2006 - 2009 Radio-Shqip.blogspot.com
Radio Shqip - Muzike Online - Rrjeti Radio Shqiptar ne Internet

Designed by AlbaFusion.com