FillimiFavorizoniRekomandoni
Radio Shqip Toolbar Muzike Shqip

Na Kontaktoni

Keni ndonje pyetje, ankes apo ndonje deshire

Kontakti i juaj tek ne do te mirret gjithsesi parasysh dhe do te ju lajmrohemi ne emailin te juaj mrenda 24 oresh. Ateher mos hezitoni dhe na kontaktoni permes emailit tone.

E-mail: Radio-Shqip[at]hotmail.com

Postoni nje Mesazh

Ju ofrohet mundesia te postoni mesazhe, por kjo nuk do te thot qe ju ofrohet mundesia qe te postoni gjera palidhje si shembull, te flisni fjali banale apo te beni spam. Kto nuk tolerohen poashtu gjera tjera abnormale, keshtuqe ju lutem qe te keni sjellje njerzore dhe te i respektoni rregullat.

Poashtu, nese vendoseni te postoni ndonje porosi ateher mos harroni te postoni edhe emailin e juaj qe ne te mundemi te ju kontaktojme. Ju flm per mirekuptim!

Emërtimet: , ,


Anonymous Anonim:
a mun ta peraqes nje video ne web faqen tuaj (PA OFENDIME) dhe a mund te me jepni disa udhezime sqarime se si mund ta bej kete flm
 

29 qershor, 2008

Tung Anonim

Ju personalisht nuk mundeni te vendoseni video klipe.

Per cfar video klipe deshironi te vendoseni... ?!
 

30 korrik, 2008

Anonymous Anonim:
a mund ti qesim disa humore ne web e juaj nese mundeni shkrujeni nj mesazh ne email. toli_lanti@hotmail.com faleminderit
 

22 shtator, 2008

Pershendetie,
Jam administratori i Albdj.com,
ne faqen tone jane rreth 200 dj shqiptare te rregjistruar dhe 5 prej tyre mixojne cdo dit ne radion tone Online, do ishte kenaqesi qe radioja jone te ishte dhe tek faqia juaj,

http://208.79.207.46:8000/listen.pls

Faleminderit
 

31 dhjetor, 2008

Anonymous Besniku:
pershendetje... se pari ju faleminderoj oërë kët faqe shum e qellume edhe modeste jo si shum faqe tjera të maklavitura...

- pom vjen mir që ka shqiptar të zot që krijojn sofvere e kam fjalën përë *radi shqip tool bar* shum e mir, vetëm 1 gabim shum i madh që ka *gadgets* të installuara shembull Chat, Takime, Nyje etj etj,.. jon sende që bëjn ta hjeku radio shqip bar nga PC´ja

sa mujta me kuptu nuk shof naj funksion që ben me i hjek keto *gadgets* nga radio shqip toolbar
 

15 janar, 2009

Pershendetje

AlbDJ.com do ta vendos edhe radion tuaj tek RadioShqip :)

- Besniku

Flm per komplimente. Megjithese qe nje kohe nuk kam pasur mundesi te punoj me tutje per toolbarin dhe tani do bej ca ndryshime.


Ju falemnderit
 

12 shkurt, 2009

lu lutemi :pa ofendime !!! ju pershendes , jeni te mrekullueshem , por kam nje kerkes qe te kem radio ne web sitin tim , www.freewebs.com/dinismut/ mundesisht se sa per me shum edhe muajin tjeter doe bej nje web sit me .com ather me me vyej flm per mirkuptimin , ju pershendes gjitha te mirat dinismut@hotmail.com
 

04 prill, 2009

Julutemi :Pa ofendime !!! gjithashtu jam edhe dj qe 5 vite punoj dj , flm per mirkuptimi ,kerkoj radion tuaj ne web sitin tim per arsye se e pelqej shum , gjitha te mirat dhe pun te mbar.
 

04 prill, 2009

Anonymous Anonim:
Pershendetje dashta ta dergoj Ket Kod per RadioHaracinen Se Nuk e Kishe ne Regull Ky Asht :)
http://85.25.152.149:7600


By K r y p o
 

08 maj, 2009

Anonymous RadioShqip:
Anonim

Flm per kodin :)
Tani eshte ne rregull...
 

21 maj, 2009

Anonymous Anonim:
Shoku albahiphop radio nuk funksionon per pak kohe sa te pergatitet serverii ri
 

03 tetor, 2009

Anonymous Anonim:
tung
Ju Pershendes shum shum radio e mir um ka pelqy shum pershendetja nga Valmir Drenica pershendetja nga gjith drenicaket kudo qe jeni Veq Vazhdoni tung
 

16 dhjetor, 2009

Anonymous Anonim:
Pershendetje stafit tuaj te mrekullueshem,jam AHMETI nga DARDANIA-PRISHTINE,iu uroj vajzes QEFSERESa me rastin e lindjes se djalit(nipit) ERISIT te vogel nje mujorin e lindjes,jet pa brenga e te gjate me familje.Me nje kenge folklorike per HEROIN KOSOVAR -KOM.te UQK-se ,,ZAHIR PAJAZIT,,
 

10 mars, 2010

Anonymous babushka:
a ka mundesi mom tregu se si mund te leshoj nje radio per ta degjuar se spo mund ta leshoj
 

14 gusht, 2010

Anonymous RadioShqip:
Babushka

Me lajmro tek Radio-Shqip@hotmail.com
dhe do ju tregoj me detalisht.

Ju flm
 

14 shtator, 2010
VOTONI: Albanian TopSitesRadiot Shqiptare

SEARCH
Copyright © 2006 - 2009 Radio-Shqip.blogspot.com
Radio Shqip - Muzike Online - Rrjeti Radio Shqiptar ne Internet

Designed by AlbaFusion.com