FillimiFavorizoniRekomandoni
Radio Shqip Toolbar Muzike Shqip

Bashpunim me Radio Shqip

Bashpunimi me Radio Shqip

Bashkpunimi eshte njera nga elementet te rendesishme, kur bejm fjal per angazhimin e nje web faqes poashtu te sjellim ate tek nje shoqeri te re. Bashkpunimi mund te jete ne:

- shkembimin e web link-eve
- publikimi i Radio Shqip Kanaleve
- shkarkimi i Radio Shqip Toolbar-it

Pse te Bashkpunoni me Radio Shqip

Sepse, ne kete menyr, ideja e juaj (projekti apo web faqja e juaj) do shfaqet edhe me gjeresisht. Nuk eshte fjala vetem qe te mirreni vizitor por qe te nderlidhen idet & projektet dhe te zhvillohen gjera te reja dhe te ndryshme.

A do te ju kushton Bashkpunimi me Radio Shqip

Bashkpunimi me Radio Shqip eshte falas dhe gjithesesi shoqerore. Ne jemi te gatshem per ndonje bashkpunim me te gjithe shqiptaret, te cilet kan ndonje projekt/ide/web faqe etj.

Deshironi qe edhe faqja e juaj te shfaqet ne Radio Shqip Toolbar

Po kjo eshte e mundur, pa problem! Mirepo, per t'a shtuar web faqen apo web linkin e juaj ne Radio Shqip Toolbar, ju duheni te nderlidheni ne bashkpunim me Radio Shqip. Kjo do te thot qe ju duheni t'a shfaqeni "Download Radio Toolbar Logo" ne web faqen e juaj, sic shembull nene vijim:



Cfar opcione mund te shfaqen ne Radio Shqip Toolbar

Kjo varet se cfar opcioni deshironi ju! Ka gjume gjera qe munden te shfaqen, si shembull: MP3 Muzike Shqip, Video Humor, Online Dates, Web Linqe, Chat etj etj.

Thjesht, nese keni deshir per nje bashkpunim ateher me kontaktoni!

Emërtimet: ,


Anonymous Adnan:
Nuk me pelqen fort sepse gjysen e programeve nuk po muj me ndegju,edhe shum stacione si pershembull radio blusky ose prishtinen nuk pe rrok fare.
 

10 gusht, 2008

Anonymous RadioShqip:
Adnan!

Arsyja se PSE disa nga radio kanalet nuk bejn, eshte sepse adresa e asaj radio kanali nuk funksionon! A kupton shqip?!

Ne vetem i huazojm frekuencat e tyre!!
Sa i perket opcioneve tjera... jemi ende nen perpunim e siper. Merr kohe, nuk eshte pune 2 minutash.

Tung
 

11 gusht, 2008

Anonymous Anonim:
ju pershendes dhe ju flm per ket web faqe qe ekeni se me kto radio ma spo kemi nevoj as me donlodu muzika e as me ble ma cd se po ka radio shum te mira te gjitha dhojet e muzikav po mundemi me i ndegju ok pe shoh se ka radio te mira mirpo une mendoj qe nese mundesh me leshu edhe nje radio stacion te dardanes ose ish (kamenices)radio 24 po qe edhe web faqen www.radio24-ks.com eshte nje radio shum e mir apo ma e mira ne rajonin e ana moraves dhe ka shum emisione te mira sidomos gjat mbramjes dhe kisha pas deshir te jet ne tollbarin ejuaj dhe tonin sepse po shoh se radio nga lugina e presheves dhe anamorava po ka pak shumm radio rinia nga gjilani nuk eshte ka bon po as radio presheva po radio e mri eshte edhe radio spektri cilen do me qit ne tollbar mir kish qen po radio 24 ish kon ma mir flm shum per punen qe eke ber kalofsh mir tung tung.
 

23 mars, 2009

Anonymous qani:
une jam aj qe e dergova smsn tash QANKA ok flm shum per punen e ber nese mundesh radio 24 me qit ne tollbar kish qen shum mir tung nga QANKA nga komuna bujanocit tung tung klm qao
 

23 mars, 2009

Anonymous RadioShqip:
QANI

Radio24 eshte ne toolbar mirepo arsyja qe ndonjeher qe nuk funksionon eshte ngase ka problem tek sistemi apo ekipi i Radios24.

Te pershendes dhe urime Ramazani
 

24 gusht, 2009

Tung! dhe gezuar vitin e ri 2010!

albahiphop.net radio vazhdon regulisht transmentimin, kishim ndaluar per disa kohe per mirmbajtje te serverit por tani jemi ok.. me te mire se kure..

AJAD GeZu@R........
 

31 dhjetor, 2009

Anonymous muharremi:
pershendetje per juve jam muharremi jeni te mrekullushem por pse nuk finksionon web faqja e radio24 po te bojke edhe ajo do ishte teper e mrekullushme
 

14 prill, 2010




VOTONI: Albanian TopSites



Radiot Shqiptare

SEARCH
Copyright © 2006 - 2009 Radio-Shqip.blogspot.com
Radio Shqip - Muzike Online - Rrjeti Radio Shqiptar ne Internet

Designed by AlbaFusion.com