FillimiFavorizoniRekomandoni
Radio Shqip Toolbar Muzike Shqip

Probleme me Radio Kanale

Pse nuk bejne disa Radio Kanale

Nese nuk ju hapen disa nga Radio Kanalet te shfaqura, ateher kerkoj falje, mirepo problemi nuk gjindet tek ne por tek pronari i ati radio kanalit. Keshtuqe, ne kete rast ju lutemi me kontaktoni ne email Radio-Shqip [at] hotmail.com ose postoni nje mesazh duke percaktuar problemin.

Edhe njeher ju kerkoj falje dhe shprehsoje qe do t'keni mirekuptim.

Emërtimet:


Blogger HipHop:
Shume najzz.. veq qe spo bajn niher diqka, sigurisht ndreqet me vone :)
 

08 shkurt, 2006

po tani punojne.... :)

HAVE FUN!
 

08 shkurt, 2006

Blogger SMS:
Shume najzzzzz njeri...

:) flm
 

09 shkurt, 2006

Anonymous Anonim:
Hellooo

Ju pershendes... :)
 

10 shkurt, 2006

Anonymous Anonim:
vendos kete radio radioALB www.radioalb.com
 

13 shkurt, 2006

Pershendes

Tani eshte shtuar edhe Radio Alb
Nese keni deshironi te shtoni Radio tjera... lini nje mesazh.

PS: Mos harroni te votoni :)
 

16 shkurt, 2006

Blogger Tony:
po nese ka mudsi me shtu edhe nje radio shqipe shum e mir
www.radiobota.com
 

16 gusht, 2006

Anonymous Buki:
http://www.wendymcelroy.com/blog/00001318.html
 

21 korrik, 2007

Anonymous Anonim:
a kish pas mundsi pse smundem me gjet radio vicjanum nga vushtrria ttung flm per mirkuptim
 

29 shtator, 2007

Anonymous aaaa:
http://www.thinkbusinesshosting.com/dedicated/?gclid=CJnorM2IhY8CFQK8aAodbnjH3w
 

10 tetor, 2007

Anonymous Anonim:
hejjjj...
keto radio shume te mira a....
gjith diten rrin lshut a....

caoooo
 

18 nëntor, 2007

Anonymous bashkimi_pz:
ME FALNI NE QOFT SE KA MUNDESI SE MUNGOJN DISA RADIO
RADIO HELIX DHE RADIO PRIZRENI FALIMINDERIT PER MIRKUPTIM
 

12 shkurt, 2008

Anonymous Anonim:
Hej njerz jeni shume te qelluar besoni u knaqa muzik valla
Ju deshiroj suksese te matutjeshme
tungi njerz caooooooooooooo nga
une yllka po kushh
 

27 mars, 2008

Anonymous Anonim:
Me falni per nderhyrje kisha dashte qe ne mesin e ketyre radiove kaq te qelluara te zej vend edhe radio theranda.Ju faleminderit per mirkuptim
 

27 mars, 2008

Anonymous Anonim:
Hej o popull valla mire e paskit bo aaa ne nje vend radio shume te mira a nga te gjitha trojet flm per presheven qe se keni harru.Jeni shume te mire suksese...
preshevarja nga presheva
 

27 mars, 2008

Anonymous Anonim:
baaam oiiijdaaah . . haah
gjermanisht osht . . .

siie jeenii ??


hajjde tuunGii praa
kush doo mee shkkru le te shkruun okeii
 

25 maj, 2008

Anonymous Anonim:
Shumica e radiove nuk punojne,dhe nuk e kuptoj se kur do mesoni te shkruani mire shqip o njerez?!
 

25 qershor, 2008

Anonymous Anonim:
Pothuajse te gjitha radiot japin kenge tallava e cila nuk eshte muzike shqiptare.Deri kur ne do huazojme nga popujt tjere e kur te tjeret do huazojne nga ne?
Prandaj zgjohuni o njerez sa nuk eshte vone e mesoni te shkruani shqip se e kemi gjuhen me te embel dhe me te miren ne bote.

Pershendetje nga Tirana
 

25 qershor, 2008

Anonymous Radio Shqip:
Ju pershendes

Flm per gjithe komentimet!
Se pari, ju lutem postoni ndonje emer (jo Anonym) qe tani te mundem te drejtohemi tek ai personi per ndonje akuzim.

Sa i perket gjuhes shqipe, duhesh me cek se per cka konktretisht e ki fjalen!? Fol, masi di e din ma mire kete gjuhe.

Kurse ti nga Tirana: Po cfar te besh? une kam postuar radiot shqiptare ndersa une NUK jam ai pronai i keto radio kanaleve. Keshtuqe, nuk e di pse japin vetem kenge tallava :S !

Ju pershendes
 

26 qershor, 2008

Anonymous Anonim:
pershendetje nga un azemi nga bajgora ju peshdes me ni gang te mentorit pa mar parasysh se qfare oshte ok qao nate e mir e me te gjitha te mirata
 

08 shtator, 2008

Anonymous Anonim:
ku munda me gjet vicjanumin ketu ne radio
 

08 shtator, 2008

Anonymous Anonim:
me kanale Islame e keni begatuar Faqjen tuaj dhe na keni knaqur zemrat tona
 

27 shtator, 2008

Anonymous Anonim:
ej njerz nuk e kam dit deri sod se ka ksi radio ne kosov po shum e fort te koka shum po me pelqen do ta vizitoj shum her
 

04 shkurt, 2009

Anonymous Anonim:
bravo jeni ma te miret radi ma e mir ne kosov rado marimanga ......
 

05 shkurt, 2009

Anonymous Anonim:
a kisit mujt bre me e qit edhe radio pandoren ju lutem shum.
flm nga ardiani
 

18 shkurt, 2009

Anonymous Anonim:
tung merita prej smolice a bon ni kon te korab shaqirit qfare duni tung jeni met miret e pershendes adelinen dhe lenditen dh ju them qe i dua shum tung klm.
 

28 shkurt, 2009

Anonymous RadioShqip:
Ju flm shume per komentet tuaja :)

Mundohem gjithehere te ju plotesoj deshirat apo kerkesat qe i cekeni... pot fatkeqsisht, nuk permbushen te gjithat deshirat :(

Megjithate, Radio Pandora nuk mundem t'a gjej ne internet... ka dikush ndonje informacion ku mund ta gjej ate?!

Ju flm
 

01 mars, 2009

Anonymous koli:
bravo ma te miret jeni a ka nje mundesi nje kenge nga genta ismajli pershendetje nga koli
 

05 mars, 2009

Anonymous Anonim:
pse bre nuk po bajn disa radio ????????
 

05 mars, 2009

Anonymous RadioShqip:
Pse nuk bejn disa radio !?

"Nese nuk ju hapen disa nga Radio Kanalet te shfaqura, ateher kerkoj falje, mirepo problemi nuk gjindet tek ne por tek pronari i ati radio kanalit. Keshtuqe, ne kete rast ju lutemi me kontaktoni ne email Radio-Shqip [at] hotmail.com ose postoni nje mesazh duke percaktuar problemin.

Ju kerkoj falje dhe shprehsoje qe do t'keni mirekuptim."
 

24 mars, 2009

Anonymous mikoll:
shum najs njeri flm
 

05 shtator, 2009

Anonymous Anonim:
shummmmm te bukur
 

03 tetor, 2009

http://www.RadiotShqiptare.blogspot.com
 

07 tetor, 2009

Anonymous Drita:
Thanks per Radioshqip toolbar se me te vertet qenka program i mire... pershendes linden.
 

26 nëntor, 2009

Anonymous Anonim:
www.radiodrini.com
 

01 maj, 2010
VOTONI: Albanian TopSitesRadiot Shqiptare

SEARCH
Copyright © 2006 - 2009 Radio-Shqip.blogspot.com
Radio Shqip - Muzike Online - Rrjeti Radio Shqiptar ne Internet

Designed by AlbaFusion.com