FillimiFavorizoniRekomandoni
Radio Shqip Toolbar Muzike Shqip

Radio Shqip ne Internet

Shok she Shoqe

Ju pershedes per viziten e juaj tek faqja e jone Radio-Shqip dhe shprehsojme qe do te na vizitoni serisht. Radio Shqip ju ofron pothuajse te gjithat radiot kanalet shqiptare qe gjinden ne Internet, poashtu gjera & opcione te ndryshme: chat, media, programe etj.

Keni dicka per te pyetur, ateher na kontaktoni!

© Radio-Shqip

Emërtimet:


Anonymous Anonim:
dua ta degjoj top kosova radion ju lutem
 

02 gusht, 2006

përshëndetje
 

27 tetor, 2006

Porosi për redaktorin e faqes.
I nderuari radaktor duke parë se keni publikuar disa radio në gjuhën shqipe, mendoj se është mirë të gjejë vend edhe radioja jonë, e cila jep program në gjuhën shqipe dy herë në javë. Ditëve të tjera ka mundësi për të dëgjuar muzikë sipas përzgjedhjes së kompjuterit. Adresa jonë është: www.radioprojekt.dk
Përshëndetje,
Adem Gashi, redaktor përgjegjës i shkrimeve në faqe.
 

27 tetor, 2006

Anonymous Anonim:
Ne listen e radiove ,nuk po e shof asnje radio nga Mitrovica,a ka mundesi teknike a jo,
Pershendetje te gjithve ,Avniu
 

18 shtator, 2007

Anonymous Anonim:
Pse nuk ka asnje Radio nga Mitrovica si psh Radio Ylberi Radio Mitrovica Radio Globi e Radio Drenica?
 

06 janar, 2008

Anonymous Anonim:
tung tung tung pershendetje nga rahovica ju pershebdet gzimi
 

28 janar, 2008

Anonymous Anonim:
Radio Haraqina nga fshati Haraqin i Shkpin, nji radio e mire. Do ta pasuroni edhe me shume faqen tuaj me nji radio me shume.

Falemenderit per mirkuptim!

Jeni te mrekullueshem, ju falenderoj shume per kete kontribut, qe na mundesoni ti kem te gjitha radiot shqipe dhe kenga shqipe te jehoj ne shtepite tona anemban botes.

Suksese!

Pershendetje nga Berati nga SWE
 

15 shkurt, 2008

Anonymous Anonim:
Zotni Gashi kisha pasur deshire të ma ërgonit HTML Codin e radiove që ti vendosi në WEB-faqen time www.pavaresia.tk
Me respekt Haxhiu
E-mail: www.pavaresiaks@hotmail.com
 

15 mars, 2008

Anonymous Anonim:
pse ka kaq pak radio nga shqiperia.GEZUAR PAVARSINE.
 

21 mars, 2008

Anonymous Anonim:
Pranoni pershendetje te perzemerta, a ka mundesij ta kini radio plav e gucin?
 

12 prill, 2008

Anonymous Anonim:
ju pershendess nga prizreni nese kish pas mundesi RADIO HELIXI me pas qasje edhe e ju me shum respekte
 

03 maj, 2008

Anonymous Buizy:
Peshendetje dhe sukse per punen qe beni ne kete blog..
Nje radio e re! qe kerkon degjues!
AlbaHipHop.Net | Live Radio.. 24 ore hip hop te huaj dhe shqipetar....
Me pak fjal!!!
www.albahiphop.net
 

05 maj, 2008

Anonymous Anonim:
ju pershendes shum por akeni mundsi se shpejti ta keni edhe radio haraqinen ne keto faqe flm per mirkuptim
 

08 maj, 2008

Anonymous Anonim:
une vetem desha qe t`ju pyes dicka, nqs eshte e mundur?
Kur shkruani aty "radio shqip" si ka mundesi se gjithcka del nga kosova... po ju lutem shkruani radio nga kosova, muzike nga kosova etj etj. Kur kerkoj dicka me fjalen shqip, pres dicka ose gjithcka nga shqiperia e jo nga kosova, macedonia, mali i zi apo ai i bardhi.
 

02 qershor, 2008

Anonymous Anonim:
naga shpejtimi i bersehendes sylen nga shushica dhe rinorin dhe done se e dua shum se asht ne istog tan kush asht ne istog i bershendes nag shpejtimi
 

18 shtator, 2008

Anonymous Anonim:
pershedejt nga une artoni jeni ma te mirt une iiom vizitori i juaji nonsop jom online tek ju flm shum
 

06 mars, 2009

Anonymous Anonim:
tung aka mundesi sa ma shpesh qe ta transmetoni neoer radio kenget e mahmut feratit ju pershendes naga zemra shum sikk jeni
 

15 mars, 2009

Anonymous Anonim:
ju pershendet ajetja nga mitrovica dhe nese ka mundesij neper radiot e juaja me transmetu ma shpesh MEDEN ju faliminderit per mirkuptim jeni shum SIKKK
 

16 mars, 2009

Anonymous Anonim:
Pershendetje,
lexova se keni bere pak ndryshime ne shiritin e radio-shqip. dmth keni vene edhe plus radio edhe seriale. Pyetja eshte qka duhet te bej tash une , duhet qe edhe njeher te bej downlod prej fillimit apo si , sepse une nuk shoh askund se ku mund te gjej seriale.

flm se di se ku mund te me jepni pergjigje
 

27 mars, 2009

Sa i perket serialeve, ato funksionojn mirepo sa e kam vrejt.. funksionojn vetem ateher kur transmetojn tjetren.

Ashtu disi, provo serisht ... :)
Ose thjesht re-installo nga fillimi.


Me respekt
 

10 maj, 2009

Anonymous Anonim:
tung mihra nga skenderaj ju pershendet dhe ju deshiron te gjitha te mirat ne jet si dhe deshiron neper radiot e juaja ta ndegjon me se shumti smail purajtung kaloni nice
 

03 qershor, 2009

Anonymous Anonim:
tung a jeni mir ju ne radio drenic mihra nga skenderaj ju pershendet jeni te mrekullushem vetem vazhdoni keshtu ju pershendes nga zemra kaloni sa ma mir
 

03 qershor, 2009

Anonymous Anonim:
istogalja peshendese shume mire veq perpara
 

27 korrik, 2009

Anonymous Anonim:
selamun alejkum Allahu ju shperbleft per keto radio islame se po na i freskoni zemrat me ligjerata dhe me kuran e sa per keto te tjerat Allahu ju udhezoft e nashta i hjekni krejt se haram te madh jane selamun alejkum
 

17 gusht, 2009

Anonymous Anonim:
Te dashur vellezer / motra te mi shqiptare

Kudo qe jeni, te shtypur apo te ngritur, te lodhur apo te gezuar nga
jeta, ju uroj nje Ramazan te bekuar. Insha-Allah ky muaj agjerimi jua
lehteson problemet shpirterore dhe ju begaton ne kete jete dhe ne ate
te pertejmen...
 

19 gusht, 2009

Anonymous Azemi:
Ju lumt vllazni se na knaqt me ket program
 

26 nëntor, 2009
VOTONI: Albanian TopSitesRadiot Shqiptare

SEARCH
Copyright © 2006 - 2009 Radio-Shqip.blogspot.com
Radio Shqip - Muzike Online - Rrjeti Radio Shqiptar ne Internet

Designed by AlbaFusion.com